Superkame automobilius: ko tikisi automobilių pardavėjai?
Superkame automobilius – tokio pobūdžio skelbiami yra iš tiesų labai populiarūs, tačiau dėmesį verta atkreipti, kad tai, ko tiksi automobilius parduodantys žmonės, ne visada siejasi su tuo, ką siūlo automobilių supirkėjai. Taigi, šį kartą apžvelgsime, kokie norai labai dažnai lieka neįgyvendinti. 


Per žema kaina
Nors nemaža dalis automobilius superkančių įmonių pažymi, kad siūlo aukštas, patrauklias ar dėmesio vertas kainas, dėmesį verta atkreipti, jog sandorius sudarę automobilių pardavėjai ne visada būna patenkinti rezultatu – dažnas pripažįsta, kad tikėjosi automobilį parduoti už aukštesnę kainą. Kita vertus, egzistuoja ir kita pusė – automobilius norintys parduoti asmenys, turėtų atsakingai svarės paklausti, ar iš tiesų daro viską, kad būtų pasiūlyta kuo aukštesnė kaina? Dėmesį verta atkreipti, kad sprendimų, kuriuos galia įgyvendinti tam, kad būtų pasiūlyta kuo aukštesnė kaina, yra iš tiesų nemažai. Visų pirma, nereikėtų pamiršti automobilio priežiūros – prieš parduodami automobilį, jį kruopščiai nuplaukite, išvaizda bus reprezentatyvesnė. Jei yra smulkių įbrėžimų, pasidomėkite, kaip juos būtų galima užmaskuoti. Taip pat nereikia pamiršti ir automobilio salono – jį kruopščiai išvalykite. Na, o, jei yra rimtų problemų, gedimų, būtinai juos pašalinkite. Įdėjus tiek daug pastangų, tikai bus galima parduoti automobilį už aukštesnę kainą.
Pinigai nebuvo gauti iš karto
Įdomu tai, kad nemaža dalis žmonių, kuriuos domina superkame automobilius skelbimai, neretai lieka nusivylę ir dėl dar vieno dalyko – pasirodo, pinigai nėra sumokami iš karto. Nieko keista, kad automobilį pardavęs žmogus, nori gauti kuo greičiau pinigus, tačiau neretai nutinka taip, jog tik įvykdžius sandorį sužinoma, kad pinigai pardavėją pasieks tik po kelių dienų. Kita vertus, į tokias situacijas tikrai netektų pakliūti ir tuo atveju, jei automobilį norintis parduoti žmogus iš anksto pasidomėtų, kokį atsiskaitymo laikotarpį siūlo automobilius superkanti įmonę – atsiskaitys dar tą pačią dieną, o galbūt – tik po kelių dienų ar savaitės. Taigi, tai yra ypač svarbi žinutė tiems, kurie dar tik planuoja parduoti automobilį: jei norite, kad pinigai būtų sumokami dar tą pačią dieną, tai ir ieškokite tokios įmonės, kuri atsiskaitys iš karto, vos tik nupirks jūsų automobilį.
Taigi, apibendrinant galima daryti išvadą, kad tie žmonės, kuriuos domina tokie skelbimai kaip superkame automobilius, neretai lieka nusivylę dėl kelių svarbių dalykų. Pirmasis – mažesnė negu tikėjosi kaina, antrasis – pinigai negaunami automobilio pardavimo dieną. Taigi, kad į tokias situacijas nepatektumėte ir jūs, atminkite keletą svarbių taisyklių: prieš parduodami automobilį būtinai atlikite tam tikrus namų darbus, pavyzdžiui, kruopščiai išvalykite automobilį ir jį nuplaukite, pašalinkite jums žinomus gedimus; o taip pat – rinkitės tokią įmonę, kuri žada atsiskaityti tą pačią dieną, kai nupirks  jūsų automobilį.

Komentarai